X

HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Yedirenk Interactive 2017 yılından beri web tasarımı, web yazılımı, Seo, E-Ticaret Yazılımı konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren ve web tasarım firmaları içinde en popüler firmalardan birisi olmak için çalışmaktadır.

Firmamız, günümüz zamanının en vazgeçilmezi olan Google arama motorlarında üst sıralara çıkabilmek adına yapılan SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışmalarıyla, yaptığı her projede üstün başarılar kaydetmiştir.

Yedirenk Interactive olarak yukarıda bahsettiğimiz hizmetlerimizin yanı sıra kendisine ait serverları üzerinden web sitesi yayını, Web Hosting, e-mail hosting gibi konularda da uzman ve genç ekibiyle hem telefon desteği ile hem de uygulama desteği ile hizmet vermektedir.

Yedirenk Interactive olarak bu hizmetlerimizin yanı sıra her firmanın vazgeçemediği kartvizit çalışmaları, katalog basımı, broşür basımı, kurumsal kimlik çalışmaları, katalog tasarımı, broşür tasarımı, online katalog yazılımı, online katalog entegrasyonları hizmetlerini de vermektedir.

MİSYONUMUZ
Misyonumuz tasarımda en son bilgi ve bilişim teknolojilerini kullanarak ileri seviyede İnternet ile ilgili tüm çözümleri yaratmak ve bunları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Bu biçimde müşterilerimizin hedeflerine ulaşmasında İnternet kullanımını yaparak ve bütün iş modellerinde internetin verimlice kullanılmasını amaçlamaktayız.

VİZYONUMUZ
Vizyonumuz ise, müşterilerimize İnternet kullanımı stratejilerini büyüterek danışmanlık yapan ve çözümlerin uygulanmasında fayda sağlayan ve kesintisiz kaliteli hizmetler veren küresel İnternet çözümleri sağlayıcısı olmaktır.

SOSYAL MEDYA
Telefon
+90 549 519 53 08
E-Posta
bilgi@yedirenktasarim.com
İstanbul (Merkez)
Cumhuriyet Caddesi Sultantepe Mahalesi No: 9/1 Üsküdar / İSTANBUL
Kayseri
Erciyes Üniversitesi Teknopark 1.Bina Ofis No : 70 MELİKGAZİ/KAYSERİ