+90 352 221 17 40

MOBİL UYGULAMA HİZMETİ

Anasayfa / Mobil Uygulama Hizmeti

ANASAYFA
REFERANSLARIMIZ
HİZMETLERİMİZ
BLOG
İLETİŞİM BİLGİLERİ

MOBİL UYGULAMA HİZMETİ


Mobil Uygulama Hizmetleri

Günümüzde herkesin yanlarından bırakmadığı akıllı telefon, tabletler gibi teknolojik cihazlara özel olarak kodlanmış ve uygulanmış yazılımlara “Mobil Uygulama” (Mobile Application) denmektedir. Mobil uygulamalar kullanılacak olan cihazlarda çalışan kendi işletim sistemlerine göre hazırlanmaktadır. Örneğin yaptırdığınız uygulamanın iphone, ipad gibi IOS tabanlı cihazlarda ve ayrıca Samsung gibi android tabanlı işletim sistemi kullanan cihazlarda çalışmasını istiyorsanız, uygulamanızın IOS tabanlı ve Android tabanlı olarak 2 farklı şekilde geliştirilmesi gerekmektedir. Günümüzde sıklıkla yapılan yanlışlardan birisi de mobil web sitesini, mobil uygulama ile karıştırmaktır. Bilgisayarlar için hazırlanmış olan bir web sitesinin “responsive” özelliği varsa mobil cihazlara özel (mobil web sitesi )olarak görüntülenecektir.
Ayrıca ekibimiz sizlere sadece kullanışlı bir mobil ürün sunmakla kalmaz ayrıca başarılı olmanızı sağlayacak grafik ayrıntıları, kullanılabilirliği yüksek olan tema ve kurumsal müşterilerimiz için ise firmanızın kimliğini en iyi bir şekilde yayan bir ara yüz gelişimi yapılır. Sonuç itibariyle de mobil uygulamanız tamamıyla sizin beklentilerinizi karşılar. İster kurumsal, isterseniz de bireysel olarak sizler rakiplerinizden sizleri öne çıkartır ve hedef kitlenize ulaşabilmeniz için de sizlere hizmet vermekteyiz.

Mobil Yazılım Projeniz Her şeyi ile Hazır mı?

Akıllı telefon uygulamaları esasında oldukça geniş bir yelpazeye dağıtımı yapılabilmektedir. Bu mobil uygulamalarının geliştirilmesi bölümünde kullandığımız özel bir dil vardır ve bu dil, bizlere pek çok çeşitteki projeyi hazırlayabilmemize kolaylık sağlamaktadır. Sonuç itibariyle siz değerli müşterilerimizin yalnızca nasıl bir mobil proje üzerinde durduğunu bizimle paylaşması yeterli olacaktır. Sizler hayal edin, bizler uzman ekibimizle gerçekleştirelim. Profesyonel yazılım ekibimiz, yalnızca sizin isteklerinize odaklanır ve mobil uygulamanızın her bir en ince detayı sizin istek, talep ve ihtiyacınız doğrultusunda geliştirir. Dünyanın geneline bakacak olursak ülkemiz en çok mobil uygulamalar kullanan ve para harcayan ülkelerden birisidir. Bu durumu göz önüne alırsak mobil uygulama geliştirmenin önemi fazlasıyla anlaşılmış olur. Sizler de mobil uygulama geliştirme konusunda kendi firmanızın da yer almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin.