+90 352 221 17 40

KATALOG & BROŞÜR TASARIMI

Anasayfa / Katalog & Broşür Tasarımı

ANASAYFA
REFERANSLARIMIZ
HİZMETLERİMİZ
BLOG
İLETİŞİM BİLGİLERİ

KATALOG & BROŞÜR TASARIMI


KATALOG & BROŞÜR TASARIMI

Katalog ve broşür ürününüzü yada hizmetinizi tanıtmak amacıyla, içinde metin, görsel bulunan ve bu şekilde hazırlanan bilgilendirme ve tanıtım aracıdır.
Yedirenk Interactive olarak kurumsal müşterilerimizin istedikleri hedef kitlelerine daha da hızlı, doğrudan ve etkin bir biçimde ulaşmaları aşamasında sizlere sunduğumuz en etkin tasarım hizmetlerimizden bir diğeri de katalog ve broşür tasarımı hizmetimizdir.
Katalog ve broşür tasarımı çalışmamızın önemli olan ayrıntılarının başında etkili bir tasarım anlayışı gelmektedir. Bu sayede potansiyel etkili müşteriyi elde etmek de büyük bir ihtimal dahilindedir. Bu nedenlerden dolayı kataloğun ve broşürün ön, içerik ve arka sayfalarının görünümü için özel tasarımlar yaparız. Kataloğun ve broşürün hedef kitlesinin ilgisini kazanan ve potansiyel müşterinin de kolaylıkla inceleyebileceği bir yapıda olmasını sağlıyoruz.
Katalog ve broşür tasarımı çalışmamızda bütün detaylı ayrıntıyı önemsemekteyiz ve ayrıca bütün bu tasarım detaylarının müşterilerimiz tarafından beğeniliyor olmasını da önemsemekteyiz.

Katalog ve Broşür Tasarımında Niçin Bizi Tercih Etmelisiniz?

Başarılı bir katalog ve broşür tasarımı çalışmasında en önemli etkenlerin başında “çeşitlilik” gelmektedir. Bu bağlamda bizler ve ekibimiz değerli müşterilerimize; ürün ya da hizmetlerini en doğru ve en etkin bir biçimde potansiyel müşteriye iletilebilmeleri için yaratıcı yönümüzü kullanıyor ve eşsiz olan tasarım örneklerini sizlere sunuyoruz.
Diğer yandan katalog ve broşür tasarım çalışmalarımız da dahil olmak üzere bütün potansiyel müşterilerinizin deneyimleri açısından da dikkate almaktayız. Bizler ilgili ürün veya hizmetinize dair bilgilerinizin kolaylıkla okunabilmesi, katalog tasarımında kullanılacak olan renklerin kurumsal kimliğinizi yansıtacak olması ve kataloğun ve broşürün genel itibariyle kolayca okunuyor olmasını da sağlamaktayız.

Kataloğunuzun veya Broşürünüzün Tasarımı için Şimdi İletişime Geçmeye Ne Dersiniz?

Deneyimli ve uzman ekibimiz, sizler için tüm tasarım ayrıntılarını düşünüp sizlere bütünüyle beklentilerinizi karşılayan bir katalog ve broşür tasarımını hazırlar. Bizlerle gün içinde dilediğiniz bir zamanda hizmet ve destek almak isterseniz telefon numaralarımız üzerinden kolaylıkla iletişime geçerek, planladığınız katalog ve broşür tasarımı için daha fazla bilgi alabilirsiniz.